OSB piegāde

OSB piegāde

9 May 2022


Kompānija Ergoss realizē kvalitatīvas OSB plātnes. Mēs strādājam, nodrošinot piegādi, piedāvājam viszemākās cenas, varam arī sazāģēt detaļu pēc jūsu izmēriem. Mēs arī nodarbojamies ar mēbeļu izgatavošanu, lokšņu būvniecības materiālu pārdošanu.

Mūsu pakalpojumi

OSB plātnēm ir pietiekami lieli gabarīti, un mājas apstākļos tās zāģēt vai izmantot saviem mērķiem ne vienmēr ir ērti. Ja jums ir nepieciešamas gatavas detaļas no OSB 3 vai cita lokšņu materiāla, jūs varat vērsties pie mums. Mūsu speciālista sagriezīs loksnes jums vajadzīgajos izmēros, palīdzēs izzāģēt jebkuras formas detaļu. Sazāģēšanas pasūtījumi pie mums ir izdevīgi šādu iemeslu dēļ:

  • pieejamas cenas, tiešsaistes apmaksas iespējas;
  • mūsdienīgas augtas precizitātes iekārtas sniedz sazāģēšanas garantiju ar precizitāti līdz milimetram;
  • ātra darba izpilde;
  • mēs varam izzāģēt jebkuras sarežģītības detaļu;
  • jūs ietaupāt laiku, jo jums nenāksies sazāģēt loksni patstāvīgi;
  • tiek panākta materiāla ekonomija – mēs izgriezīsim detaļas, optimāli aprēķinot to izvietojumu uz loksnes.

Mūsu speciālisti pielieto ne tikai mehānisko apstrādi ar darbgalda palīdzību, bet arī manuālo sazāģēšanu: tas ļauj izpildīt klienta individuālās vēlmes, tikt galā ar jebkuras sarežģītības uzdevumu. Iegādāties OSB plātnes no mums jūs varat ar piegādi.

Saņemšanas nosacījumi

Nav svarīgi, kurā Latvijas vietā jūs atrodaties: vēršoties pie mums, jūs varat iegādāties būvmateriālus par izdevīgām cenām, un tie tiks piegādāti jebkurā valsts vietā. Mēs piedāvājam OSB, finieri, koksnes plātni par izdevīgām cenām, savukārt piegāde tiek īstenota ar mūsu transportu, tādēļ tiek izpildīta ātri, ar klientu iepriekš saskaņotajā laikā, par visizdevīgākajām cenām.

Jūs varat pasūtīt neierobežoto preču daudzumu, vērtība ir atkarīga no attāluma līdz mērķa punktam, kā arī no preces svara. Uzskatāmībai mēs parādām kravas piegādes izmaksu aprēķinu, pie preces svara 1,5 tonnas:

  • Piegāde Rīgas robežās izmaksās 20 € + PVN.
  • Valsts robežās — tāda pati summa + 1 € par katru nobraukto kilometru.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs varat uzreiz izvēlēties produkciju, sazāģēšanu, piegādi, bet ja ir nepieciešams, arī iepakošanu. Ja jūs atrodaties Rīgā, pasūtījums tiks piegādāts tā izdarīšanas dienā, citiem valsts punktiem laiks tiek aprēķināts individuāli un ir atkarīgs no attāluma līdz mērķa punktam. Mūsu pastāvīgie klienti var rēķināties ar atlaidēm un bonusiem katrā preces vai piegādes pasūtījuma noformēšanas reizē, bet ja viņi atrodas Rīgā, piegāde tiks īstenota bezmaksas.