Osb atšķirība no Osb 3

Osb atšķirība no Osb 3

1 February 2022


Mēs pārdodam laminēto līmēto finieri, KŠP, OSB (presētās koka skaidas), piesūcināto ar sveķiem, borskābi, kā arī vasku ar pievienoto līmi.

Mūsu produkcijas pašizmaksa ir zema, kas ļauj tai konkurēt būvmateriālu tirgū. Produkcija tiek izmantota būvniecībā, māju siltināšanā, mēbeļu izgatavošanā, veidņu izgatavošanā betonēšanas nolūkiem, rupjas apstrādes grīdu ieklāšanā. OSB plātnes iztur augstu gaisa mitrumu, neparādoties uzpūšanai, un nepārklājas ar melno aplikumu. Pasūtītāju vēlmes attiecībā uz koka plātņu izmēriem, biezumu tirdzniecības nodaļas darbinieki obligāti ievēro. Sazāģēšana, piegāde un mēbeļu salikšana ir mūsu kompānijas sniedzamie papildpakalpojumi.

OSB 3 ir finieris ar paaugstināto mitrumizturīgumu, 3. mitrumizturīguma klase. Materiāls atgrūž mitrumu, neveidojoties noslāņojumiem vai tukšumiem. Koka skaidu plātnes blīvums ir 650 kg/m3, tā nepelē, nepūst, uz plātnes neveidojas sēnīte. Finiera daudzlīmeņu struktūra paredz skujkoku skaidu izmantošanu, kuras nodrošina augstās pakāpes mitrumizturīgumu.

Finieri OSB un OSB 3 tiek ražoti izmēros:

  • platums: 59-125 cm;
  • garums: 244-250 cm;
  • biezums: 6-25 cm.

Koka skaidu plātņu malas ir gludas vai arī rievotas. Gludo malu finiera iestiprināšana paredz spraugu atstāšanu 3-5 mm platumā, tas tiek pieskrūvēts ar skrūvēm. Rievotās malas ir piemērotas izstrādājuma noslēguma krāsošanai, jo plātņu savienojumi ir nemanāmi.

OSB plātnes ir 100 % ūdensnecaurlaidīgas. Materiāla izmēri mainās tikai par 10 % diennaktī, ja izstrādājums ir pilnībā iegremdēts ūdenī. Cietība tiek panākta pateicoties skaidu ieklāšanas virzienam: horizontāls pamīšus ar vertikālo. Montāžai nebūs nepieciešama smagās spectehnikas izmantošana. Griežam finieri bez virsējā slāņa bojājumiem, pieņemam pasūtījumus individuālai griešanai. Izstrādājums tiek izgatavots no koka skaidām, un raksts katrā plātnē ir unikāls.

Mēbeles izgatavojam īsajos termiņos – 2-3 dienas. Dizaineri izstrādā plātnes pēc skices, saskaņo detaļas ar pasūtītāju. Pasūtījumi tiek piegādāti Latvijas teritorijā pasūtītajam ērtajā laikā. Pastāvīgiem klientiem piegāde ir bezmaksas.

Mūsu kompānijas sortimentā pārdošanai tiek piedāvātas dažādu mitrumizturīguma klašu plātnes. Finieris ir viegli apstrādājams, tas ir izturīgs, viegli sagriežams daļās ar zāģiem, izurbjams ar urbi vai perforatoru. Kalpošanas laiks – 10 gadi. Līmes pamatnes sastāvā nav kaitīgo komponentu. OSB cenu Ergoss darbinieki saskaņo individuālā kārtībā.