Kur nopirkt OSB plāksnes

Kur nopirkt OSB plāksnes

22 December 2022


OSB plāksnes – moderns augsto tehnoloģiju materiāls, kuram ir plašs pielietojums. Šis materiāls ir īpaši piemērots karkasa māju celtniecībai, kā arī ēku un objektu restaurācijai. Pastāv uzskats, ka no visiem saplākšņa veidiem tieši OSB plāksnei ir optimāla izmēru un cenas attiecība. Materiālam ir nelielas cenu atšķirības: tās ir atkarīgas no parametriem un zīmola. Pateicoties skaidu īpašajam novietojumam, plāksnēm ir augsta gareniskā izturība un tām ir gandrīz tādas pašas ekspluatācijas īpašības kā masīvkokam.

OSB plāksnes priekšrocības

  • Izturība. Materiāls spēj stingri nofiksēt dažādus sastiprināšanas materiālus (skrūves, naglas) un saglabāt savu viengabalainību pat paaugstinātas ārējās iedarbības rezultātā.
  • Viendabīgums. Plāksnēm ir viendabīga struktūra, tāpēc tās ir izturīgas pret apkārtējās vides ietekmi. Plāksnes ir mitrumizturīgas un skaņas necaurlaidīgas.
  • Ugunsdrošība. Materiālam ir augsta ugunsizturība.

OSB veidi

  1. OSB-1 — piemērots uzstādīšanai augsta mitruma apstākļos (apšuvumam, iepakošanai).
  2. OSB-2 — tiek izmantots sausās ēkās.
  3. OSB-3 — izmanto nesošo konstrukciju apdarei augsta mitruma apstākļos.
  4. OSB-4 — piemērots telpu apdarei, kas pakļautas augsta mitruma un slodzes ietekmei.

Plašāk tiek izmantotas plāksnes-3, tās nav dārgas, vienlaikus šai produkcijai ir augsta kvalitāte. Ir materiāls, kas pārklāts ar laku - tas ir lakotais veids. Ar laminātu pārklātas plāksnes tiek izmantotas veidņu izbūvei betonēšanas darbu laikā.

Ko piedāvā "Ergoss" uzņēmums

Ja Jūs vēlaties nopirkt OSB plāksnes 6 mm, tad izmantojiet mūsu uzņēmuma piedāvājumu. Mēs specializējamies kokapstrādes un koksnes materiālu apstrādes jomā. Mēs piegādājam augstas kvalitātes produkciju, kuru Jūs varat iegādāties par lētām cenām! Vairumtirdzniecības pircējiem ir pieejami individuāli pirkšanas nosacījumi. Pateicoties tam, ka noliktavā nepārtraukti pieejams plašs produkcijas klāsts, mēs varam tikt galā ar jebkura lieluma piegādēm. Mēs apkalpojam gan privātpersonas, gan uzņēmumus no jebkuras vietas mūsu valstī. Par pirkumu var norēķināties skaidrā naudā un ar pārskaitījumu. Pasūtījumu piegādes mēs varam noorganizēt ļoti ātri, jo mēs sadarbojamies ar uzticamiem pārvadātājiem.

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar būvmateriālu klāstu, tad droši zvaniet!