Šķūņa būvēšanas nianses no OSB plāksnēm

Šķūņa būvēšanas nianses no OSB plāksnēm

25 January 2023


Papildināt māju ar dažādām būvēm – tas ir svarīgs posms jebkuras vasarnīcas vai saimniecības zemes gabala labiekārtošanā. Taču palīgobjektiem jau sen ir svarīga ne tikai efektivitāte un izturība, ļoti liela nozīme ir arī estētiskajiem rādītājiem. Parasti tas attiecas uz šķūņiem, saimniecības blokiem. Arvien vairāk būvniecības uzņēmumu, privātpersonu būvniecībai izmanto OSB plāksnes. Neveikla dēļu montāža, kā arī krāsotas dzelzs loksnes uz šī fona jau izskatās arhaiski. Šis materiāls piesaista pircēju uzmanību, pateicoties pieņemamām cenām un ērtai lietošanai. Ar OSB materiālu palīdzību var uzbūvēt šķūni pašu spēkiem.

Plākšņu īpašības

Osb 3 - apses skaidu dēlis, kas savienots ar ūdensizturīgiem sveķiem un sastāvā iekļautu borskābi. Materiāls ir izturīgs, kā arī drošs cilvēku veselībai. Apšūšana ar materiāls tiek veikta pēc galveno būvniecības darbu pabeigšanas. Pēc tam tiek uzstādīts viss pārējais. OSB plāksnes kalpo gadiem ilgi, nezaudējot savas sākotnējās īpašības. Tiklīdz karkass ir gatavs, nekavējoties sākas balstu montāža, lai uz tiem varētu uzstādīt plāksnes.

Plāksnes tiek izmantota dažādu konstrukciju apšūšanai. Iztur sniega slodzes, pasargā no vēja brāzmām.

Priekšrocības:

  • zema cena;
  • augsti izturības rādītāji;
  • atbilstība ekoloģiskām normām;
  • izturība pret laika apstākļu izmaiņām;
  • labi trokšņu izolācijas rādītāji;
  • neliela masa (salīdzinājumā ar citiem būvniecības materiāliem);
  • vienkārši apstrādājams materiāls. Šo materiālu var zāģēt, ēvelēt un urbt;
  • var krāsot pēc gruntēšanas darbu veikšanas.

SIA "Ergoss" piedāvājums

Ja Jums nepieciešamas kvalitatīvas plāksnes šķūņa būvēšanai, tad sazinieties ar mūsu uzņēmumu. Mēs jau daudzus gadus piegādājam kvalitatīvus materiālus privātpersonām un uzņēmumiem. Mums ir laba reputācija un pastāvīgo klientu bāze, kuriem mēs piegādājam kvalitatīvu produkciju. Vairumtirdzniecības pircējiem ir pieejamas atlaides. Pateicoties pieprasītāko preču vienību pastāvīgai pieejamībai noliktavā, mēs varam nodrošināt jebkura apjoma piegādes. Mēs garantējam augstu kvalitāti piedāvātajam plākšņu klāstam. Par to jau ir pārliecinājušies mūsu klienti, kuri par mums atstāj labas atsauksmes. Mūsu menedžeri palīdz noformēt pasūtījumu, organizē operatīvu piegādi uz norādīto adresi. Jūsu ērtībām piedāvājam iespēju norēķināties ar skaidru naudu vai ar bankas pārskaitījumu.