OSB un OSB 3 cenas

OSB un OSB 3 cenas

25 March 2022


OSB plātnes ir visnotaļ izplatīts būvmateriāls ar plašu pielietošanu jomu. Tās izmanto kā nesošās, stiegrojošās celtniecības detaļas, piemēram, būvējot sienas, grīdas un jumtus. Tāpat šādus materiālus ir iespējams krāsot, iegūstos neatkārtojamos dizaina projektus.

OSB 3 ir mitrumizturīgas plātnes, kuras ir piemērotas iekšējo un ārējo būvdarbu izpildei. Ar tām apšuj fasādes, ar to palīdzību organizē pārsegumus starp stāviem, montē melnās grīdas, savukārt atsevišķos gadījumos izmanto kā viengabala pārklājumu zem atsevišķām jumta konstrukcijām. Bet būtu jāņem vērā, ka pat OSB plātnes ar maksimālo mitrumizturību nav ūdensnecaurlaidīgas. Ar hidroizturību šeit tiek saprasta līme, kura nezaudē savas īpašības arī mitruma ietekmē. Lūk, kādēļ nebūtu jāpieļauj materiāla izmirkšanu.

osb cena

Plātņu malas mēdz būt gludas vai arī rievotas. Savienojot plātnes ar gludiem galiem, starp tām ir nepieciešams atstāt spraugas 3-5 mm garumā. Tas ir nepieciešams tādēļ, ka ekspluatācijas gaitā materiāla gabarīti mainās vides mitruma līmeņa un temperatūras svārstību dēļ. Šādā gadījumā plātnes ir fiksējamas ar skrūvēm. Rievotas plātnes ir vairāk piemērotas izmantošanai kā finiša slānis, kuru ir paredzēts krāsot. Savienojuma šuves starp tām iznāk akurātas un nepamanāmas. Arī skrūves nāksies izmantot mazākā daudzumā. Rievotās plātnes tāpat tiek izmantotas peldošo pārklājumu montāžas gaitā.

Ko piedāvā SIA "Ergoss"

Pie mums jūs varat izdevīgi pasūtīt finieri, mēbeļu finieri, OSB plātnes. Ar mums sadarbojas privātpersonas, dažādas kompānijas, kurām mēs sniedzam profesionālo apkalpošanu. Mūsu ceha inovatīvs aprīkojums ļauj mums izpildīt jebkura apjoma pasūtījumus. Plātņu piegādi organizējam jebkuram preces daudzumam. Norēķinu veikšanas ērtībām piedāvājam dažādus apmaksas veidus. Piegāde tiek veikta iespējami īsos termiņos.

Visos interesējošajos jautājumos konsultācijas sniedz mūsu speciālisti, kuri vienmēr ir sasniedzami. Viņi palīdzēs ar preces izvēli, piegādes organizāciju.

 • Rīga

  Ganību dambis 25a
  Tālr.: 67382564, факс: 67392248
  Mob.tālr.: 29559346, 29180988
  E-pasts: ergoss@inbox.lv

 • Jēkabpils

  Rīgas iela 224b
  Tālr. / факс: 65221213
  Mob.tālr.: 29715695
  E-pasts: ergoss@inbox.lv