OSB plākšņu vairumtirdzniecība ar piegādi un par pieņemamām cenām

OSB plākšņu vairumtirdzniecība ar piegādi un par pieņemamām cenām

13 December 2023


OSB plāksnes – tas ir būvmateriāls, kuru veido kokšķiedru skaidas, kuras salīmētas kopā ar sveķiem un tiek presētas augstā spiedienā un augstā temperatūrā. Tās plaši tiek izmantotas būvniecībā sienu, starpsienu, grīdu, jumta segumu apšūšanai, kā arī mēbeļu un citu koka konstrukciju ražošanai. Šiem izstrādājumiem ir augsta izturība, stabili izmēri un augsta mitruma izturība, tāpēc OSB plāksnes ir iecienīts materiāls dažādu celtniecības un apdares darbu veikšanai.

OSB tiek izmantotas sekojošās jomās:

  • Starp istabām esošo iekšējo starpsienu apšūšana;
  • Vienlaidu režģa uzstādīšanā jumtam;
  • Mēbeļu ražošanā;
  • Horizontālo balsta virsmu izveidē;
  • Grīdas izveidē;
  • Uzstādīšana noņemamo veidņu formā betonēšanas laikā;
  • Noslogotu karkasa objektu izgatavošana.

Materiāla īpašības

Pateicoties savām īpašībām, OSB plāksnes tiek izmantotas daudzās būvniecības un apdares darbu jomās, kā arī tās palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet plašu produktu klāstu, kas būs lieliski piemēroti Jūsu projektam. Salīdzinājumā ar citiem materiāliem, OSB plāksnes ir ļoti izturīgas un, atkarībā no biezuma, tas var izturēt lielas slodzes. Pateicoties savai elastībai, šo materiālu var apstrādāt jebkurā virzienā. Mitruma ietekmē šis materiāls nebojājas, pateicoties sveķiem, kas novērš mitruma iekļūšanu un sēnīšu un pelējuma izplatīšanos.

Šīm plāksnēm ir vēl citi sekojoši plusi:

  1. Tās izgatavotas no materiāla, kuram ir zema cena un mazs svars.
  2. Šiem izstrādājumiem ir augsta mitruma izturība, kā arī augsta izmēru precizitāte.
  3. Šādu plākšņu uzstādīšana ir vienkārša, kā arī tām ir akurāts un glīts ārējais izskats.

Tomēr OSB plāksnēm ir arī daži trūkumi. Tām ir zema izturība, jo materiāla pamatā, kas tiek izmantots to izgatavošanai, ir līmētas skaidas, nevis no masīvkoks.

Ko piedāvā "Ergoss" uzņēmums

Mēs specializējamies kokapstrādes materiālu tirdzniecībā un koksnes izejvielu apstrādē. Šajā līnijā ietilpst saplāksnis, mēbeļu saplāksnis un OSB loksnes. Vēl mēs esam izveidojuši plašu klientu datu bāzi, ar kuriem uzturam pastāvīgu sadarbību. Mūsu klienti mūs labi pazīst, bet konkurenti mūs ciena. Mums ir izdevīga cenu politika, jo mēs strādājam bez starpniekiem. Ja Jums ir grūti izvēlēties būvmateriālus, tad sazinieties ar mums šeit.