OSB plākšņu piestiprināšana pie griestiem

OSB plākšņu piestiprināšana pie griestiem

30 August 2023


OSB plāksnes – populārs būvmateriāls ar plašu pielietojuma spektru. Plāksnes tiek izmantotas kā nesošās, stiegrojošās būvdetaļas, piemēram, sienu, grīdu un jumtu konstrukcijās. Daudzi kļūdaini uzskata, ka izstrādājumus var izmantot tikai rupjajam pārklājumam, taču, nokrāsojot virsmu, tiek iegūts interesants dizaina risinājums. Bieži vien OSB plāksnes tiek izmantotas griestu montāžai. Taču tas iespējams, pateicoties sekojošām priekšrocībām:

  1. Augsta izturība un ilgmūžība. OSB plāksnes ir izturīgas un noturīgas pret deformācijām, tāpēc griesti kalpos daudzus gadus.
  2. Ekoloģiskā drošība. Materiāls tiek izgatavots no dabīgām koka izejvielām, neizmantojot bīstamas ķīmiskās vielas. Pateicoties tam, jebkuras būvkonstrukcijas un objekti ir droši cilvēku veselībai.
  3. Labas skaņas izolācijas īpašības. Izstrādājumiem ir laba skaņas izolācija, pateicoties kam telpa, kurā uzstādīti šādi griesti, kļūtu klusāka un komfortablāka dzīvošanai vai darbam.
  4. Dizaina un apdares daudzveidība. Pa virsu OSB pārklājumam var uzklāt krāsas, tapetes, flīzes u.c. Pateicoties tam, var izveidot visdažādākos dizaina risinājumus.
  5. Izdevīga cena. No šāda materiāla izgatavoti griesti ir lētāki, nekā no citiem materiāliem izgatavotas konstrukcijas.

Plākšņu veidi

Pastāv vairāki OSB plākšņu veidi:

  • OSB 3 - visizplatītākais veids, kuram raksturīga paaugstināta izturība, tāpēc šāda veida plāksnes izmanto būvniecībā starpsienu, grīdu un citu konstrukciju izveidošanai.
  • OSB 4 – plāksnes ir maksimāli izturīgas, kā arī noturīgas pret uguni un ūdeni. Šāda veida plāksnes ir lieliski piemērotas āra konstrukcijām, piemēram, jumtiem, fasādēm un terasēm.
  • OSB 2 - plānāks un elastīgāks plākšņu veids, kuru parasti izmanto iekšējai apdarei, piemēram, grīdas segumam vai mēbeļu izgatavošanai.

Kur nopirkt OSB

SIA "Ergoss" piedāvā plašu būvmateriālu klāstu. Mēs nodrošinām jebkura daudzuma preču piegādi. Vairumtirdzniecības pircēji saņem individuālus sadarbības noteikumus. Mūsu kvalificētie darbinieki palīdzēs izvēlēties Jums vispiemērotākās plāksnes. Pateicoties nepārtrauktai pieprasītāko preču pieejamībai noliktavā, mēs varam piegādāt jebkura apjoma pasūtījumus. Visām precēm mēs dodam garantiju. Ja Jums ir grūti izvēlēties preci, tad piezvaniet mums! Mūsu menedžeri Jums nekavējoties sniegs izsmeļošu konsultāciju.