OSB plāksnes grīda – vai var to ieklāt?

OSB plāksnes grīda – vai var to ieklāt?

6 December 2023


OSB plāksnes bieži izmanto grīdu ieklāšanai. Tās izmanto kā raupjo segumu, kuram pa virsu tiek klāts lamināts, parkets, linolejs un citi grīdas segumi. OSB plākšņu galvenā funkcija ir grīdas izlīdzināšana, turklāt tas ir daudz lētāks variants salīdzinājumā ar betona izlīdzinošo kārtu vai pašizlīdzinošiem maisījumiem.

Izvēloties šī materiāla ieklāšanu uz grīdas, pastāv vairākas priekšrocības:

  1. Vienkārša uzstādīšana - paneļu ieklāšanai nav nepieciešamas īpašas zināšanas, materiāls ir viegli apstrādājams.
  2. Ērtības - plākšņu ieklāšana ir daudz ērtāka un ātrāka nekā parasto dēļu ieklāšana. Tās kalpo kā lieliska pamatne, kurai nav nepieciešama ideāli līdzena pamatne, kā arī ieklāšana tiek veikta salīdzinoši tīrā veidā.
  3. Izmaksas - plākšņu izstrādājuma izmaksas ir zemākas par saplākšņa pamatni.
  4. Kvalitāte - OSB plāksnes ir presēta koksne, kas apvieno materiāla estētiku, izturību un drošību.

Kādus uzdevumus var atrisināt ar plākšņu ieklāšanas palīdzību

OSB plākšņu klājums kalpo kā uzticama un izturīga pamatne. OSB plāksnes ir ļoti izturīgas, tāpēc tās var izturēt lielas slodzes. Šī iemesla dēļ tās ir ideāla izvēle vietās ar augstu noslodzi. Turklāt OSB 3 plākšņu uzstādīšana ir salīdzinoši ātra un vienkārša. Tās var viegli uzklāt pa virsu esošajam grīdas segumam, nenoņemot to. Tas ne tikai ietaupa laiku, bet arī naudu, kas tiktu iztērēta papildus materiālu iegādei un darbaspēkam.

Šis materiāls ļauj mainīt grīdas izskatu. To var pārklāt ar dažādiem apdares materiāliem, piemēram, laku, krāsu vai laminātu, kas ļauj izveidot telpas vēlamo dizainu un stilu.

Plākšņu uzstādīšana – tas ir lielisks risinājums grīdas seguma atjaunošanai un uzlabošanai mājas apstākļos. Tas ļauj izvairīties no sarežģītiem un dārgiem remontdarbiem, tādējādi ietaupot laiku un naudu. Turklāt plāksnes ir izturīgas, kā arī tās var apdarināt ar dažādiem materiāliem, lai piešķirtu tām vēlamo izskatu.

SIA "Ergoss" piedāvā plašu materiālu izvēli kokapstrādes nozarei, kas ir piemēroti visa veida apdares darbiem un mēbeļu izgatavošanai. Mūsu produktu klāstā ir laminēts un mitrumizturīgs saplāksnis (finieris), koka šķiedru DVP plāksnes, izturīgās un viegli apstrādājamās skaidu plāksnes (DSP), OSB plāksnes.