Mitrumizturīgs finieris un tā izmantošanas sfēra

Mitrumizturīgs finieris un tā izmantošanas sfēra

8 March 2019


Kopā ar betonu, ķieģeli, koku, par populāru celtniecības un apdares materiālu tiek uzskatīts arī mitrumizturīgs finieris. Neskatoties uz to, ka šis materiāls tiek pielietots dažādās būvniecības sfērās pavisam nesen, uz šodienu tam ir liels pieprasījums. Neatkarīgi no tā, ko Jūs pērkat, OSB vai mitrumizturīgo finieri, vajadzētu dot priekšroku patiesi augstas kvalitātes materiāliem. Nav tālu jāmeklē – augstas kvalitātes produkciju var iegādāties kompānijā Ergoss.

Kur tiek izmantots OSB un mitrumizturīgs finieris?

Visizplatītākā ir mitrumizturīgā finiera un OSB pielietošana apdares un būvniecības jomā:

  1. Parketa montāža. Šajā gadījumā plātnes tiek izmantotas kā pamatklājums zem parketa. Mitrumizturīgā finiera izmantošana ļauj novērst fizisko-mehānisko īpašību izmaiņas pat tad, kad zem lamināta iekļūst mitrums. Kādu laiku, kā pamatklājumu zem parketa izmantoja parasto līmēto finieri, taču koksnes slāņu uzbriedums pie mazākās saskarsmes ar mitrumu, piespieda celtniekus meklēt izturīgākus materiālus. Risinājums tika atrasts ātri: mitrumizturīgs finieris tiek salīmēts ar speciālu ūdensizturīgu līmi, tāpēc spēj demonstrēt izturību, pat ja iedarbojas mitrums.
  2. Kuģu būve. Augsta mitrumizturība ļauj kuģubūves meistariem izmantot mitrumizturīgo finieri dažādu uzdevumu risināšanai. Speciālisti parasti saka: nav nekā skaistāka un izturīgāka par jahtu, kuras būvniecībā izmantots mitrumizturīgs finieris un OSB.
  3. Veidnes no finiera. Finiera mitrumizturības īpašības ir pelnīti novērtējuši speciālisti, kuri nodarbojas ar pamatu būvniecību. Veidnēm bieži izmanto parasto koksni, taču tās zemā mitrumizturība nenodrošina augstu izturību un konstrukcijas drošību. Finieris un OSB, ko piedāvā kompānija Ergoss, spēj izturēt pamatu piepildīšanu līdz 40 reizēm.
  4. Kā pamatklājums jumtam zem onduline un bituma dakstiņiem. Tā kā mitrumizturīgs finieris ir ilgmūžīgs un praktisks, tas kļuvis neaizstājams elements jumtu ierīkošanā.

Kāpēc Ergoss?

  • Zemā mitrumizturīgā finiera un OSB cena.
  • Plašs produkcijas assortiments.
  • Individuāla pieeja katram klientam.
  • Vienmēr augsta produkcijas kvalitāte, ko ir apstiprinājuši mūsu daudzie klienti.