Mēbeļu izgatavošana no OSB: vienkārši un izdevīgi

Mēbeļu izgatavošana no OSB: vienkārši un izdevīgi

22 December 2020


Mēbeļu izgatavošana no lokšņu finiera – perspektīvs virziens, kurš aktīvi attīstās un ieņem diezgan lielu tirgus segmentu. Mēbeļu izgatavošana no OSB plātnēm ir ekonomiski izdevīga, jo izmaksas ir zemas, bet darba process – ātrs. Turklāt, izstrādājumi no šī materiāla ir pieejami cenas ziņā un tiem ir labas ekspluatācijas īpašības.

Lai vienkāršotu darba procesu, visbiežāk izmanto gatavos materiāla fragmentus. Manipulācijas ar veselu finiera plāksni ne vienmēr ir ērtas, jo zāģēšanai nepieciešami augstas precizitātes darbgaldi un citas iekārtas.

Plākšņu materiāla zāģēšanas īpatnības

Darbojoties ar kokskaidu plākšņu materiāliem, izmanto speciālas iekārtas – formēšanas-piegriešanas darbgaldus. Sagataves pārvietošana notiek ar ratiņu palīdzību, bet zāģēšana – ar diska zāģi. Bez tam, atkarībā no materiāla, tie var atšķirties. Piemēram, laminētām plāksnēm izmanto griezējnažus, kuru zāģēšanas dziļums ir ne vairāk, kā 3 mm. Blīvākām un neapstrādātām virsmām izmanto citus ripzāģus, ar savādāku izmēru. Kvalitatīvi izgatavotām sagatavēm ir precīza ģeometriskā forma, kā arī līdzena mala. Svarīgi, lai nebūtu tāda defekta – kā “plēsta mala”.

Mēbeļu izgatavošana no finiera

Finiera plāksnes ir ļoti labas, lai radītu dažādas mēbeļu iekārtas:

  • Galdus.
  • Plauktus.
  • Kumodes.
  • Skapjus.
  • Krēslus.
  • Taburetes.

Turklāt, šie komplekti būs vienlīdz noderīgi gan birojam, gan arī lietošanai mājās.

Kur pasūtīt zāģēšanu vai mēbeļu ražošanu

Jebkurš priekšmets kalpos ilgi un stabili, ja tā izgatavošana būs veikta kvalitatīvi, ievērojot tehnoloģijas. Tāpēc, ja ir nepieciešama zāģēšana vai mēbeļu izgatavošana, izvēloties kompāniju, īpaša uzmanība jāpievērš tās reputācijai, materiāli tehniskajai bāzei, kā arī servisa līmenim.

Kompānija SIA “Ergoss” nodarbojas ar kokapstrādi un dažādu mēbeļu izgatavošanu jau no 1997.gada. Galvenais virziens – finiera apstrāde, mēbeļu izgatavošana no OSB plāksnēm. Strādājot šajā segmentā vairāk nekā 20 gadus, organizācija ir spējusi ieņemt vadošās pozīcijas tirgū. Uzņēmuma pakalpojumi ir pieprasīti visos Lietuvas reģionos, bet par preču assortimenta kvalitāti liecina jebkura komplekta ilgais ekspluatācijas laiks.