Līmētā finiera izmantošanas iespējas augsta mitruma

Līmētā finiera izmantošanas iespējas augsta mitruma

30 May 2023


Finieris – tas ir līmēts slāņveida materiāls, kurš sastāv no trīs vai vairāk koksnes šķiedru slāņiem. Pateicoties šādai struktūrai, materiāls sanāk izturīgs, tam ir stabila forma, tāpēc tas ievērojami atšķiras no dabīgā koka. Turklāt, tāpat kā koksne, finieris ir piemērots apstrādei. Virsmu var apstrādāt ar laku, krāsām utt. Pateicoties tam, zāģmateriālus var uzstādīt augsta mitruma un ekstremālas temperatūras apstākļos. Finiera plāksne jau daudzus gadus ir viens no visizplatītākajiem apdares un celtniecības materiāliem. Mitrumizturīgā finiera pamatā ir gan skujkoku, gan lapkoku finieris. Finieri, kura viens ārējais slānis ir izgatavots no skujkoku finiera, bet otrs no bērza finiera, sauc par kombinēto.

Kur tiek izmantots līmēts finieris

Mitrumizturīgais finieris tiek izmantots sekojošās vietās:

  • Iekšējo sienu un griestu apdarei. Šo ekoloģisko materiālu var izmantot māju un biroju apdarei.
  • Grīdas izlīdzināšana. Kokmateriālus var izmantot kā lamināta vai parketa pamatni. Grīdai, kas ir ar to pārklāta, ir augsta siltuma un skaņas izolācija.
  • Mēbeļu izgatavošana. Mitrumizturīgais finieris ir neaizstājams oriģinālu un stilīgu dīvānu un krēslu, plauktu, atvilktņu un citu interjera priekšmetu ražošanā.
  • Zāģmateriālus aktīvi izmanto arī ārdarbiem, piemēram, jumta segumam. Viņi no tā izgatavo taru un iepakojumu.

Ja interesē Latvijas finieris, tad izmantojiet SIA "Ergoss" uzņēmuma pakalpojumus. Mēs nodarbojamies ar kvalitatīvu zāģmateriālu piegādi Latvijā. Vairumtirdzniecības pircējiem ir pieejami individuāli sadarbības noteikumi. Vēl mēs piedāvājam arī materiāla griešanas pakalpojumus. Pateicoties tam, ka produkts ir pastāvīgi pieejams noliktavā, mēs varam noorganizēt jebkura daudzuma sūtījumus. Par pirkumu var norēķināties skaidrā naudā un ar pārskaitījumu.

Ja jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar zāģmateriālu līniju, tad piezvaniet mūsu menedžeriem. Viņi palīdzēs Jums izdarīt izvēli, atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu.