Kur var izdevīgi pasūtīt OSB un DVP Latvijā

Kur var izdevīgi pasūtīt OSB un DVP Latvijā

2 August 2023


Būvniecībā, rūpniecībā, mēbeļu, nožogojumu, reklāmas plakātu ražošanā, kā arī interjera dekorēšanā bieži tiek izmantotas koka plāksnes. Par visizplatītāko no tiem tiek uzskatīts finieris. Tirgū pieejams samērā plašs šādu produktu klāsts, kas ļauj ikvienam pasūtīt sev vispiemērotākās plāksnes. Pateicoties lieliskajām izmantošanas īpašībām, plāksnēm ir ļoti plaša pielietojuma joma. Šis materiāls tiek izmantots veidņos, karkasa konstrukcijās, kā jumta un kāpņu konstrukcijas detaļa, sienu apšuvumā, grīdas segumā utt.

Pie svarīgākajiem plusiem pieskaitāmi:

  • Ērta strādāšana. Viegli apstrādāt, zāģēt, urbt materiālu. Savukārt stiprinājumi lieliski turas.
  • Cena. Pēdējos gados ļoti aktīvi attīstās OSB, DVP ražošana. Pateicoties paaugstinātajam pieprasījumam, šim materiālam ir pieņemama cena.
  • Vienmērīga struktūra. Produktam nav tukšumu, plaisu vai zariņu. Pateicoties ražošanas tehnoloģijai, tiek nodrošināta ciešu slāņu savienošanu savā starpā.
  • Izturība. Viss atkarīgs no izstrādājuma biezuma, taču OSB lieliski ir piemērots nesošo konstrukciju būvniecībai.
  • Laba trokšņu un siltuma izolācija.
  • Noturība pret ķīmiskiem un mehāniskiem kontaktiem.
  • Neliels svars. Atkarībā no biezuma un izmēriem, plāksne var svērt līdz 40 kg.
  • Ekoloģisks. Kvalitatīvie produkti atbilst ekoloģiskās drošības standartam.

Ko piedāvā SIA "Ergoss"

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar finiera griešanu un piegādi Latvijā. Mēs jau daudzus gadus darbojamies kokapstrādes nozarē. Mēs ieņemam līdera pozīcijas finiera un koka plākšņu pārdošanas tirgū, apkalpojot neskaitāmus klientus visā valstī. Pie mums Jūs varat iegādāties finiera loksnes, DSP un citus kokapstrādes izstrādājumus par zemām cenām. Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu materiālu klāstu, kas paredzēti kokapstrādes nozarei. Mēs piedāvājam produkciju, kas piemērota dažādiem apdares darbiem un mēbeļu ražošanai. Pateicoties nepārtrauktai pieprasītāko preču pieejamībai noliktavā, mēs varam piegādāt jebkura apjoma pasūtījumus. Vairumtirdzniecības pircēji saņem individuālus sadarbības noteikumus. Visiem pārdodamiem būvmateriāliem tiek garantēta kvalitāte.

Ja Jums nepieciešama papildus informācija par šo tēmu, tad sekojiet saitei ŠEIT.