Guļamistabas mēbeļu izgatavošana no OSB-plāksnēm

Guļamistabas mēbeļu izgatavošana no OSB-plāksnēm

15 March 2021


ndividuāls stils ar minimālām izmaksām – daudzu cilvēku sapnis. OSB plāksnes izmantošana ļauj radīt oriģinālus galdus, skapjus, dekoratīvos paneļus, ērtus naktsgaldiņus, guļamistabas dekora elementus. Ja Jūs vēlaties radīt mājīgu stūrīti skandināvu, amerikāņu vai japāņu stilā – šīs plāksnes piešķirs tam grafisku efektu, pateicoties materiāla unikālajai tekstūrai.

OSB plāksnes tiek izgatavotas, ar minimālu līmes daudzumu, no smalkām skujkoku skaidām. Tām piemīt daudzas noderīgas īpašības: to svars ir mazāks nekā finierim, labi padodas apstrādei, nedrūp, stingri notur stiprinājuma elementus, piemērotas lakošanai vai krāsošanai. Izturīgas un videi draudzīgas, tās kalpo ilgu laiku, nezaudējot pievilcīgo izskatu. Tieši tāpēc ar to palīdzību var radīt komfortablu, estētiski pievilcīgu, unikālu guļamistabu.

Kokskaidu plāksnes izmantošanas īpatnības guļamistabā

Materiāls 95%-tīgi sastāv no koksnes. Speciāla apstrāde pasargā to no pelējuma, sēnīšu infekcijām. Spilgti izteikta koksnes struktūra ļauj izmantot plāksnes pat bez krāsošanas. Dažādas klases plāksnes, piemēram OSB 3, nebaidās no paaugstināta mitruma, labi saglabā savu formu.

Labiekārtota guļamistaba atspoguļo īpašnieka māksliniecisko gaumi. Lakota plāksne izskatās labāk blakus ķieģeļu mūrim, nekā nolīmēta ar papīra tapetēm, tāpēc ir svarīgi pareizi izvēlēties dekoratīvās apdares kombinācijas. Kā dekors, piemēram, var kalpot mākslīga kažokāda, eko-āda, apdares samts, atlass, raupjas struktūras audums, tepiķītis no auduma strēmelēm. Lai radītu unikālu atmosfēru, var apvienot materiāla dabisko faktūru ar citiem tekstūras elementiem: dekoratīvo akmeni, stiklu, metālu.

Guļamistabai - no OSB, cena kurai nav augsta, tiek izgatavoti šādi mēbeļu izstrādājumi:

  • Krēsli, atpūtas krēsli.
  • Iebūvētie skapji.
  • Pjedestāls pie gultas.
  • Galdi, tualetes galdiņi.
  • Dekoratīvo gaismekļu paliktņi.

Ar šādām plāksnēm rotā fasādes, nišas. Papildināšana ar ērtiem aksesuāriem piešķirs telpai pabeigtību. Materiāla atgriezumi kalpos kā: paliktnis piezīmēm, paplāte, kājsoliņš, saliekamās kāpnītes. OSB iztur ievērojamas slodzes, sniedzot drošību un uzticamību.

Mūsu kompānijas Ergoss speciālisti izgatavos Jums jebkurus interjera elementus, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, jebkādā izvēlētajā stilā. Drošas un izturīgas mēbeles meistari izgatavo pēc individuāliem projektiem, izmantojot profesionālus stiprinājuma elementus.