Dekoratīvais griestu apšuvums

Dekoratīvais griestu apšuvums

8 July 2022


Jebkurš mājas īpašnieks un iedzīvotājs vēlas, lai griestu nebūtu pelēki un garlaicīgi. Bet ja budžets ir ierobežots, kas optimālā veidā būs piemērots griestu dekoratīvajam apšuvumam? Labākā izvēle ir OSB plātnes. Tās nemaksā dārgi. Turklāt kompānija piedāvā šī materiāla sazāģēšanas pakalpojumus un piegādi uz izmantošanas vietu. OSB piemīt virkne priekšrocību:

  • augsts mehānisks stiprums un izturīgums pret svara noslodzi;
  • neliels svars, kas nodrošina montāža vieglumu;
  • apstrādes vienkāršums. Plātni ir iespējams viegli sagriezt vajadzīgo izmēru gabalos;
  • izturība pret temperatūru svārstībām – plātne nedeformējas un nezaudē savu formu pat to krasu svārstību gadījumā pietiekami plašā diapazonā;
  • labas siltuma izolējošas īpašības, iespēja nokrāsot dažādās krāsās un uzklāt noteikto musturu.

Visas minētās īpašības padara šo materiālu par lielisku variantu griestu dekoratīvajam apšuvumam.

Mūsu piedāvājums un sadarbības izdevīgums ar mūsu firmu

Kompānija pārdod kvalitatīvas OSB 3. Pasūtīt tās pie mums ir iespējams kopā ar sazāģēšanu. Pasūtītājs var iesniegt nepieciešamu topošo griestu daļu rasējumus. Mēs piedāvājam kvalitatīvas OSB par pievilcīgām cenām un uz izdevīgiem nosacījumiem. Ja tiek pasūtīti arī sazāģēšanas pakalpojumi, materiāla iegādei tiek piešķirta atlaide.

Plātņu griešana tiek veikta uz mūsdienu darbgaldiem, pielietojot augstas precizitātes iekārtas. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta arī manuāla apstrāde. Uz gatavajiem izstrādājumiem nebūs atsitumi un citi bojājumi. Precīzi tiks ievērota ģeometrija. Plātņu montāžas laikā neradīsies grūtības un nepieciešamība tos pielāgot uz vietas.

Griešanu veic kvalificētie darbinieki, kuriem ir bagāta pieredze līdzīgu pakalpojumu sniegšanā. Viņi prasmīgi izmanto iekārtas un darbgaldus, ātri izpilda plātņu griešanu augstā kvalitātes līmenī.

OSB plātnes tiek piegādātas Rīgā ar kompānijas transportu. Bojājumu un atsitumu neesamība ceļā garantē speciālais iepakojums. Piegādes termiņi ir atkarīgi no attāluma līdz mērķa punkta atrašanās vietai no kompānijas noliktavām.

Ja vēlaties uzstādīt dekoratīvos griestus pašrocīgi vai arī sniedzat to izveides pakalpojumus – mūsu kompānija kļūs par pareizo izvēli.

OSB kvalitāte, to cena un kompānijas sniegtie sagriešanas pakalpojumi iepriecinās pat ļoti taupīgu cilvēku.

Nāciet. Gaidām arī jūsu zvanus.