Pakalpojumi

Zāģēšana


Zāģēšana

Ne vienmēr ērti ir darboties ar lielām loksnēm. Biežāk ir nepieciešami noteikta izmēra un formas gatavi fragmenti. Mūsu kompānijas pieredzējušie darbinieki sniedz pakalpojumus visu veidu finiera un kokskaidu plātņu zāģēšanā, atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām.

Dažādu elementu izgatavošanā, atbilstoši klienta norādītajiem izmēriem, mēs izmantojam vairāku veidu rokas un mehānisko zāģēšanu. Process tiek veikts uz augstas precizitātes formatēšanas-piegriešanas darbgaldiem. Apstrādē tiek izmantota taisnas un izliektas piegriešanas tehnika. Nepieciešamības gadījumā, tas tiek papildināts ar fragmentu rokas apstrādi.

Cenas finiera zāģēšanai

Pie mums var pasūtīt finiera lokšņu, kokšķiedru plātņu, skaidu plātņu vai MDF sazāģēšanu pēc jebkuriem izmēriem un individuālajām formām. Vienkāršas zāģēšanas izmaksas:

  1. 0,70 € par 1 metru loksnes, līdz 21 mm biezumā.
  2. 1,50 € par 1 metru loksnes, no 24 mm biezumā.

Mēs sekojam līdzi jaunajām kokapstrādes tehnoloģijām un esam gatavi izpildīt jebkuru klienta kaprīzi. Galīgo cenu var precizēt pie mūsu operatora.

Piegāde


Neviena kompānija nevar dinamiski attīstīties, ja nepaplašinās savas ietekmes robežas. Mēs pieņemam pasūtījumus un operatīvi apkalpojam klientus visā Latvijas teritorijā. Musu produkcijas kvalitāti cilvēki pazīst pat visattālākajos valsts nostūros, kur vien var piekļūt kravas automašīna ar pasūtīto preci. Mēs ņemam vērā klientu vēlmes un pārvadājam finieri un kokšķiedru plātnes par viņiem izdevīgām cenām.

Izvēloties mūsu kataloga produkciju, klients var noformēt zāģēšanu, iepakošanu un piegādi, kuru mēs apņemamies veikt noteiktā termiņā. Laiks, kurā preces tiek piegādātas klientiem, ir atkarīgs no galamērķa attāluma. Rīgas pilsētā mēs pasūtījumu piegādājam operatīvi, noformēšanas dienā.

Piegādes cena pēc vienošanās.

Saviem pastāvīgajiem klientiem mēs piegādājam Rīgas robežās bez maksas. Īpašos gadījumos, kurus var apspriest ar operatoru, iespējami bonusi un atlaides apmaksājot piegādes pakalpojumus.

Piegāde

Konsultācijas


Konsultācijas

Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti, viņi ar prieku dalīsies savā pieredzē un zināšanās ar kolēģiem un pasūtītājiem. Mēs pateiksim priekšā, kādu finieri izvēlēties, izstāstīsim par tā īpašībām salīdzinot ar citiem paraugiem.

Mūsu klientiem vienmēr ir iespēja uzzināt par jaunākajām tendencēm kokapstrādes nozares materiālu tirgū, kvalitatīvas un videi draudzīgas produkcijas izgatavošanas mūsdienīgajām tehnoloģijām. Plašais kokšķiedru plātņu un finiera pielietojuma spektrs māju un kotedžu būvniecībā, sadzīves priekšmetu un suvenīru ražošanā, rada atbildības sajūtu kompānijām pārdevējiem. Mēs uzskatām, ka klientam ir jāzina visu par izvēlētā produkta īpašībām.

Mūsu kompānijas konsultanti sniegs palīdzību, dažādu darbu nepieciešamā materiāla daudzuma aprēķināšanā. Mēs pateiksim, kādu finieri ir jāiegādājas ārējai vai iekšējai apdarei. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties no plašā klāsta tieši to materiālu, kurš nepieciešams pasūtītājam un atbilst gatavā izstrādājuma izturības un ilgmūžības prasībām.

Mēbeļu izgatavošana


Individuālās mēbeles ir svarīgas oriģināla interjera noformēšanai. Mēs varam Jums izgatavot jebkādus mēbeļu priekšmetus: galdus, krēslus, taburetes, skapjus, plauktus, naktsgaldiņus. Līmētais finieris noderēs arī suvenīru produkcijai.

Dažādi finiera veidi, parastais un laminētais, kuri tiek piedāvāti mūsu veikalā, vienlīdz labi ir piemēroti gan grīdu segumam, gan speciālu rampu izveidei ekstremālajiem sporta veidiem. Materiālam ir ļoti augsta izturība.

Kompānijas speciālisti palīdzēs izvēlēties dizainu, materiāla veidu, montāžas metodi. Kvalitatīvam finierim ir individuāls koksnes zīmējums, kurš izrotās gatavo krēslu vai skapi. Svarīgs tehnologiskais etaps – detaļu piegriešana bez sadrupšanas, lamināta vai augšējā slāņa bojājumiem. Individuālais zīmējums tiek izgriezts pēc speciāliem lekāliem.

Gatavā izstrādājuma montāžai jāatbilst izturības standartiem. Uz mūsu krēsla droši var apsēsties cilvēks ar lielu svaru, bet skapi lietosiet gan Jūs, gan Jūsu bērni, gan mazbērni.

Mēbeļu izgatavošana